WEB TASARIM

Web Tasarım, Etkileşimli, sonuç odaklı web tasarımları. İyi tasarlanmış bir web sitesi modern pazarlama stratejisinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Biz sadece web tasarımcılar değiliz, İstanbul merkezli freelance web tasarım ekibimiz yetenekli bir gruptur ve tam bir ajans olarak web tasarımından daha fazlasını sunmaktadır. Web geliştiricilerinden, proje yöneticilerinden ve pazarlamacılardan oluşan ekibimiz projeye stratejik düşünce getiriyor. Bu da, müşterilerin internetteki başarı ve büyümesine yardımcı olan benzersiz, yaratıcı ve çekici web siteleri tasarlamamızı sağlıyor.

Ella Web Tasarım,işletmenizi müşterilere başarıyla sunmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sağlayan tek web tasarım ajansıdır.


HİZMET İÇERİKLERİ

Kapsamlı planlama ve rakip analizi

Müşteri odaklı tasarım süreci

Tasarımlara stratejik ve pazarlama anlayışı uygulama

Sonuç odaklı tasarım

Arama Motoru Optimizasyonu

Backlink

Seo Analizi

Yardım ve Destek

Sosyal Medya Yönetimi

Reklam Yönetimi


SONUÇ VEREN
ETKİLİ TASARIMLAR

Web tasarım sürecini kolaylaştırıyoruz. Kendimizi sadece bir web tasarım ajansı gibi değil sizden biri olarak görüyoruz. Biz müşterilerimiz ile daha yakın ve işbirlikçi yaklaşım içinde çalışmayı seviyoruz . Bunun başarılı bir web sitesi tasarımının önemli bir parçası olduğuna inanıyoruz.

Prosedürlerimiz basit, destekleyici, bilgilendirici bir süreç sağlamak için tasarlanmıştır.

Web siteniz çekici olmalı ve kullanıcıları etkileşime girmeye zorlamalı, sayfa ziyaretlerini belirli bir amaca ulaştırmak için yoğunlaştırmalıdır.


TECRÜBE

Ella Web Tasarım, 10 yıldan fazla bir süredir web tasarımı ve geliştirme deneyimine sahiptir. Müşterilerimiz birçok farklı sektörde faaliyet göstermektedir ve küçük butik firmalardan uluslararası şirketlere kadar uzanmaktadır. Fotoğrafçı, emlak, tanıtım, pazarlama, kuaför, doktor, e-ticaret web siteleri ve sosyal medya platformlarına kadar yüzlerce web sitesini başarıyla teslim ettik.

Hızlı, iyi kodlanmış ve etkili bir web sitesine sahip olmak keyifli bir internet deneyimi sunar ve Arama Motorlarındaki sıralamaları iyileştirmenize yardımcı olur.

Kullanıcı deneyimini ve işlevselliğini artırmak için HTML5, CSS3, JQuery, PHP ve MySQL gibi modern teknolojileri kullanarak kullanıcıları ilgilendirecek ilginç görsel efektlerden oluşan siteler tasarlıyoruz.

Web Tasarım, Etkileşimli, sonuç odaklı WEB TASARIMLARI. İyi tasarlanmış bir web sitesi modern pazarlama stratejisinin vazgeçilmez bir parçasıdır.