Web Tasarım Süreci

KONUŞMA

Web tasarım ekibimizle birlikte görsel tasarım, hız, içerik ve işlevsellik dahil olmak üzere tüm temel unsurlarını tartışıyoruz. Sonuçlardan yola çıkarak bir strateji geliştirip web tasarım sürecine başlıyoruz.


TASARIM

Tasarımlarımız, müşterileriniz düşünülerek hazırlanmaktadır. Tasarım sürecimizin merkezinde her zaman müşterilerimiz yer almaktadır. Web tasarım başvuru formunu doldurduktan en geç 2 gün sonra sizin için hazırladığımız benzersiz tasarımı onayınıza sunuyoruz.


GELİŞTİRME

En iyi uygulamak teknikleri kullanarak, kullanıcı dostu, ilgi çekici ve işlevsel tasarımlar geliştiriyoruz. Masaüstü cihazlardan mobil cihazlara müşteri ziyaretlerini ve dönüşüm oranlarınızı artırmak için tasarımınızı güncel olarak geliştiriyoruz.


YAYINLAMA

Tasarımdaki her ayrıntının düzgün çalıştığından ve sitenizin gerçekten müşterileriniz için hazır mı? Bundan emin olduktan sonra sizin de 7/24 açık iş yerinizi internete sunuyoruz.


TANITIM

Başarılı bir site insanlar arasında hızlı duyulan sitedir. Satış sonrası internetteki potansiyelinizi elde etmenize yardımcı olmak için web sitenize 1 ay boyunca toplam 10000 ücretsiz ziyaretçi yönlendiriyoruz. Diğerseniz sosyal medya ve reklam hizmetlerini inceleyebilirsiniz.

Web Tasarım süreci mizin merkezinde her zaman müşterilerimiz yer almaktadır. Web tasarım başvuru formunu doldurduktan en geç 2 gün sonra sizin için