Arama Motoru Optimizasyonu

ARAMA MOTORU
OPTİMİZASYONU

2017 yılının en güncel seo hizmetleri ile web site sıralamasının yükselmesini sağlayabiliriz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorlarında bir web sitesinin görünürlüğünü artırmak için kullanılan güçlü bir yöntemdir. Organik arama ve seo, web trafiğinin aslan payına sahiptir.

Web siteniz, insanları ziyaret ettirmek için milyonlarca siteyle yarışacak. Bu nedenle, web sitenizin rakiplerinizin üst sıralarında bulunacak şekilde SEO HİZMETİMİZ aracılığıyla optimize etmek çok önemlidir.


NEDEN BİZİ
SEÇMELİSİNİZ

İstanbul'da uzun süredir kurulmuş bir internet pazarlaması ve SEO şirketi olarak, müşterilerimizin Google'ın başına geçmesini sağlamaya ve orada kalmamıza yardımcı olan becerilere ve kapasiteye sahibiz.

10 yılı aşkın deneyime sahip ajansız. Sadece uzun vadeli başarı için etik teknikler kullanıyoruz..

Sitenize ve sektörüne göre ısmarlama SEO hizmetleri sunuyoruz. Bazı web siteleri, önemli bir yatırım getirisi (ROI) sağlamak, gerekli trafik seviyesini elde etmek ve sürdürmek için diğerlerinden daha fazla çalışmaya ihtiyaç duymaktadır..


SEO uzmanlarımız ve gelişmiş SEO becerilerimiz, müşterilerimize günlük olarak yeni reklamlar üretmelerini sağlamakta ve geleneksel reklam fiyatının bir kısmını sağlamaktadır. "Web tasarımcıları" için kendilerini Google'ın başına getiren övgüye kim katlanabilir?

Rakip ve Pazar Analizi

Yerinde SEO - Sitelerin içeriği ve yapısı için öneriler

Site dışı SEO - Kapsamlı Bağlantı Stratejisi

Dönüşüm Optimizasyonu


İSTANBUL SEO

SEO için arama motoru optimizasyonu, arama motoruna uygun olması için web sitenizin hazırlanması anlamına gelmektedir. Arama motoru görev süreleri ve arama motoru yerleşimi gibi bu günlerde kullanılan pek çok farklı teknikler var, ancak Ella Web Tasarım ajansının sahip olduğu SEO bilgisi zenginliği sayesinde web sitenizi üst sıralara taşıyacağımızdan eminiz.


ŞİRKET İÇİN SEO

SEO'yu reklamcılık olarak düşünün, webdeki tüm önde gelen arama motorlarında bir reklam olduğunu kabul edin. En iyi SEO şirketleri sonuçlarını kanıtlayabilecek olanlardır.

Rekabetçi bir sektördeyseniz, rakiplerinizi aşmanız gerekir. Bu yüzden SEO'yu çok ciddiye alabilirsiniz. Örneğin, İstanbul’ da bir çiçekçisiniz, Fakat İstanbul’da tek çiçekçi siz değilsiniz. Yüzlerce çiçekçi var. Potansiyel bir müşteri google.com'a giriş yapıp "İstanbul Çiçekçileri" şeklinde arama yaptı ve sizin web sitenizi Google.com’ un ilk sayfasında gördü. Eğer siteniz ilk sayfada ise müşterinin sitenize girip fiyatları inceleyip sizden çiçek siparişi vermesi şans değil. Muhtemelen rakiplerinizin web sitelerinin çoğunda seo çalışmaları yapılmadı. Bu yüzden şansınız daha da yüksek olacak.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Google Seo, Yahoo Seo ve Bing Seo gibi arama motorlarında bir web sitesinin görünürlüğünü artırmak için kullanılan güçlü bir yöntemdir. Organik arama ve seo, web trafiğinin aslan payına sahiptir.